libsecret master - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
cs: Přijata neplatná tajná informace z úložiště tajných dat

en: Default keyring
cs: Výchozí klíčenka

en: Couldn’t communicate with the secret storage
cs: Nelze komunikovat s úložištěm tajných dat

en: the label for the new stored item
cs: popisek pro nově ukládanou položku

en: the collection in which to place the stored item
cs: kolekce, do které se má umístit ukládaná položka

en: attribute value pairs of item to lookup
cs: dvojice atribut – hodnota hledané položky

en: attribute value pairs which match items to clear
cs: dvojice atribut – hodnota, které odpovídají mazaným položkám

en: collection in which to lock
cs: kolekce, ve které se má zamknout

en: return all results, instead of just first one
cs: vrátit všechny výsledky, ne jen první

en: unlock item results if necessary
cs: odemknout položky výsledků, pokud je potřeba
