libsecret master - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
da: Modtog ugyldig hemmelighed fra det hemmelige lager

en: Default keyring
da: Standardnøglering

en: Couldn’t communicate with the secret storage
da: Kunne ikke kommunikere med det hemmelige lager

en: the label for the new stored item
da: etiketten for det nye gemte element

en: the collection in which to place the stored item
da: samlingen, hvori det gemte element skal placeres

en: attribute value pairs of item to lookup
da: værdipar for attribut af elementer, som skal slås op

en: attribute value pairs which match items to clear
da: værdipar for attribut, som matcher elementer, som skal ryddes

en: collection in which to lock
da: samlingen, hvor der skal låses

en: return all results, instead of just first one
da: returnér alle resultater, i stedet for kun det første

en: unlock item results if necessary
da: lås element resultater op, om nødvendigt
