libsecret master - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
el: Λήψη μη έγκυρου μυστικού από τη μυστική τοποθεσία αποθήκευσης

en: Default keyring
el: Προεπιλεγμένη κλειδοθήκη

en: Couldn’t communicate with the secret storage
el: Αδύνατη η επικοινωνία με τη μυστική τοποθεσία αποθήκευσης

en: the label for the new stored item
el: η ετικέτα για το νεοαποθηκευμένο στοιχείο

en: the collection in which to place the stored item
el: η συλλογή στην οποία θα τοποθετηθεί το αποθηκευμένο στοιχείο

en: attribute value pairs of item to lookup
el: ιδιότητα ζευγών τιμών του στοιχείου προς αναζήτηση

en: attribute value pairs which match items to clear
el: ιδιότητα ζευγών τιμών που ταιριάζει με τα στοιχεία προς εκκαθάριση

en: collection in which to lock
el: συλλογή στην οποία να κλειδωθεί

en: return all results, instead of just first one
el: επιστροφή όλων των αποτελεσμάτων, αντί να επιστρέφεται μόνο το πρώτο

en: unlock item results if necessary
el: ξεκλείδωμα των αποτελεσμάτων στοιχείου, αν απαιτείται
