libsecret master - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
eo: Ricevis nevalidan sekreton de la sekret-konservejo

en: Default keyring
eo: Defaŭlta ŝlosilaro

en: Couldn’t communicate with the secret storage
eo: Ne eblis komuniki kun la sekret-konservejo

en: the label for the new stored item
eo: la etikedo por la nova konservita elemento

en: the collection in which to place the stored item
eo: la kolekto en kiun meti la konservitan elementon

en: attribute value pairs of item to lookup
eo: atribut-valor-paroj de la elserĉata elemento

en: attribute value pairs which match items to clear
eo: atribut-valor-paroj kiuj kongruas al la forigendaj elementoj

en: collection in which to lock
eo: kolekto en kiu ŝlosi

en: return all results, instead of just first one
eo: liveri ĉiujn rezultojn, anstataŭ nur la unuan

en: unlock item results if necessary
eo: malŝlosi element-rezultojn se necesas
