libsecret master - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
eu: Baliogabeko ezkutukoa jaso da ezkutuko biltegitik

en: Default keyring
eu: Gako-sorta lehenetsia

en: Couldn’t communicate with the secret storage
eu: Ezin izan da ezkutuko biltegiarekin komunikatu

en: the label for the new stored item
eu: etiketa (gordetako elementu berriarentzako)

en: the collection in which to place the stored item
eu: bilduma (gordetako elementua kokatzeko)

en: attribute value pairs of item to lookup
eu: bilaketako elementuaren atributu eta balio bikotea

en: attribute value pairs which match items to clear
eu: garbituko diren elementuekin bat datozen atributu eta balio bikotea

en: collection in which to lock
eu: blokeoa jasango duen bilduma

en: return all results, instead of just first one
eu: itzuli emaitza guztiak, aurrenekoa bakarrik itzuli ordez

en: unlock item results if necessary
eu: desblokeatu emaitzako elementuak behar izanez gero
