libsecret master - en to fur translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
fur: Ricevût un segret no valit dal dispositîf di archiviazion dai segrets

en: Default keyring
fur: Puarteclâfs predefinît

en: Couldn’t communicate with the secret storage
fur: Impussibil comunicâ cul dispositîf di archiviazion dai segrets

en: the label for the new stored item
fur: le etichete par il gnûf element salvât

en: the collection in which to place the stored item
fur: la colezion dulà plaçâ l'element salvât

en: attribute value pairs of item to lookup
fur: pâr di valôrs dal atribût dal element di cirî

en: attribute value pairs which match items to clear
fur: pâr di valôrs dal atribût che a corispuindin al atribût di eliminâ

en: collection in which to lock
fur: la colezion dulà lâ a blocâ

en: return all results, instead of just first one
fur: torne ducj i risultâts invezit che dome il prin

en: unlock item results if necessary
fur: sbloche i risultâts dai elements se necessari
