libsecret master - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
hr: Primljena je neispravna tajna iz tajnog spremišta

en: Default keyring
hr: Zadani skup ključeva

en: Couldn’t communicate with the secret storage
hr: Nemoguća komunikacija s tajnim spremištem

en: the label for the new stored item
hr: naziv za novu spremljenu stavku

en: the collection in which to place the stored item
hr: kolekcija u koju smjestiti spremljenu stavku

en: attribute value pairs of item to lookup
hr: vrijednost svojstva para stavke za pretraživanje

en: attribute value pairs which match items to clear
hr: vrijednost svojstva para koji se podudara sa stavkama za uklanjanje

en: collection in which to lock
hr: kolekcija u koju zaključati

en: return all results, instead of just first one
hr: vrati sve rezultate, umjesto samo prvog

en: unlock item results if necessary
hr: otključaj stavke rezultata ako je potrebno
