libsecret master - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
kk: Құпия сақтаушыдан қате құпия кілті алынды

en: Default keyring
kk: Бастапқы кілттер бауы

en: Couldn’t communicate with the secret storage
kk: Құпия сақтаушымен байланысу мүмкін емес

en: the label for the new stored item
kk: жаңа сақталатын нәрсе үшін белгі

en: the collection in which to place the stored item
kk: сақталатын нәрсені орналастыру үшін жинақ

en: attribute value pairs of item to lookup
kk: іздеу үшін нәрсенің атрибуттар мәндерінің жұбы

en: attribute value pairs which match items to clear
kk: тазарту үшін нәрселер атрибуттар мәндерінің жұбы

en: collection in which to lock
kk: блоктау үшін жинақ

en: return all results, instead of just first one
kk: барлық нәтижелерді қайтару, тек біріншіні емес

en: unlock item results if necessary
kk: керек болса, нәрсе нәтижелерін блоктаудан босату
