libsecret master - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
lt: Iš paslapčių saugyklos gauta netinkama paslaptis

en: Default keyring
lt: Numatytoji raktinė

en: Couldn’t communicate with the secret storage
lt: Nepavyksta komunikuoti su paslapčių saugykla

en: the label for the new stored item
lt: etiketė naujai įrašomam elementui

en: the collection in which to place the stored item
lt: rinkinys, į kurį patalpinti įrašomą elementą

en: attribute value pairs of item to lookup
lt: elemento atributų verčių poros paieškai

en: attribute value pairs which match items to clear
lt: atributų verčių poros, kurios atitinka išvalomus elementus

en: collection in which to lock
lt: rinkinys, į kuriame rakinti

en: return all results, instead of just first one
lt: grąžinti visus rezultatus, o ne vieną

en: unlock item results if necessary
lt: jei reikia, atrakinti rezultatus
