libsecret master - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
nl: Ongeldig geheim ontvangen uit de geheimenopslag

en: Default keyring
nl: Standaard sleutelbos

en: Couldn’t communicate with the secret storage
nl: Communicatie met de geheimenopslag mislukt

en: the label for the new stored item
nl: het label voor het nieuwe opgeslagen item

en: the collection in which to place the stored item
nl: de verzameling waarin het opgeslagen item geplaatst zal worden

en: attribute value pairs of item to lookup
nl: attribuut-waardeparen van op te zoeken item

en: attribute value pairs which match items to clear
nl: attribuut-waardeparen die overeenkomen met te wissen items

en: collection in which to lock
nl: verzameling waarin vergrendeld moet worden

en: return all results, instead of just first one
nl: alle resultaten teruggeven, in plaats van alleen de eerste

en: unlock item results if necessary
nl: item-resultaten ontgrendelen indien nodig
