libsecret master - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
oc: L'emmagazinatge de donadas confidencialas a renviat de donadas invalidas

en: Default keyring
oc: Trossèl de claus per defaut

en: Couldn’t communicate with the secret storage
oc: Impossible de comunicar amb l'emmagazinatge de donadas confidencialas

en: the label for the new stored item
oc: l'etiqueta del novèl element emmagazinat

en: the collection in which to place the stored item
oc: la colleccion dins la quala cal plaçar l'element emmagazinat

en: attribute value pairs of item to lookup
oc: paras de valors d'atributs de l'element de recercar

en: attribute value pairs which match items to clear
oc: paras de valors d'atributs que correspondon als elements d'escafar

en: collection in which to lock
oc: la colleccion dins la quala verrolhar

en: return all results, instead of just first one
oc: renviar totes los resultats, e non pas solament lo primièr

en: unlock item results if necessary
oc: desverrolhar se necessari los elements obtenguts
