libsecret master - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
pa: ਗੁਪਤ ਸਟੋਰੇਜ਼ ਤੋਂ ਗਲਤ ਭੇਦ ਮਿਲਿਆ

en: Default keyring
pa: ਮੂਲ ਕੀਰਿੰਗ

en: Couldn’t communicate with the secret storage
pa: ਗੁਪਤ ਸਟੋਰੇਜ਼ ਨਾਲ ਸੰਚਾਰ ਨਹੀਂ ਹੋ ਸਕਿਆ

en: the label for the new stored item
pa: ਨਵੀਂ ਸਟੋਰ ਕੀਤੀ ਆਈਟਮ ਲਈ ਲੇਬਲ

en: the collection in which to place the stored item
pa: ਭੰਡਾਰ, ਜਿਸ ਵਿੱਚ ਸਟੋਰ ਕੀਤੀ ਆਈਟਮ ਨੂੰ ਰੱਖਣਾ ਹੈ

en: attribute value pairs of item to lookup
pa: ਖੋਜਣ ਵਾਲੀ ਆਈਟਮ ਦਾ ਗੁਣ ਮੁੱਲ ਜੋੜਾ

en: attribute value pairs which match items to clear
pa: ਗੁਣ ਮੁੱਲ ਜੋੜੇ, ਜੋ ਸਾਫ਼ ਕੀਤੀਆਂ ਜਾਣ ਵਾਲੀਆਂ ਆਈਟਮਾਂ ਨਾਲ ਮਿਲਦੇ ਹਨ

en: collection in which to lock
pa: ਭੰਡਾਰ, ਜਿਸ ਵਿੱਚ ਲਾਕ ਕਰਨਾ ਹੈ

en: return all results, instead of just first one
pa: ਕੇਵਲ ਇੱਕ ਦੀ ਬਜਾਏ ਸਭ ਨਤੀਜੇ ਦਿਓ

en: unlock item results if necessary
pa: ਜੇ ਲੋੜ ਹੋਵੇ ਤਾਂ ਆਈਟਮ ਨਤੀਜੇ ਅਣ-ਲਾਕ
