libsecret master - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
sk: Bolo prijaté tajomstvo z úložiska tajomstiev

en: Default keyring
sk: Predvolený zväzok kľúčov

en: Couldn’t communicate with the secret storage
sk: Nepodarilo sa komunikovať s úložiskom tajomstiev

en: the label for the new stored item
sk: menovka pre novo uloženú položku

en: the collection in which to place the stored item
sk: zbierka, do ktorej sa zaradí uložená položka

en: attribute value pairs of item to lookup
sk: páry (atribút, hodnota) vyhľadávanej položky

en: attribute value pairs which match items to clear
sk: páry (atribút, hodnota) zodpovedajúci mazanej položke

en: collection in which to lock
sk: zbierka, do ktorej sa má uzamknúť

en: return all results, instead of just first one
sk: vráti všetky výsledky, nie len prvý

en: unlock item results if necessary
sk: odomknúť nájdené položky ak je to nevyhnutné
