libsecret master - en to sl_SI translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
sl_SI: Prejeto je neveljavno skrivno geslo za skrito mesto shranjevanja

en: Default keyring
sl_SI: Privzeta zbirka ključev

en: Couldn’t communicate with the secret storage
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave s skritim mestom za shranjevanje

en: the label for the new stored item
sl_SI: oznaka za na novo shranjen predmet

en: the collection in which to place the stored item
sl_SI: zbirka, v kateri naj bodo shranjeni predmeti

en: attribute value pairs of item to lookup
sl_SI: atribut para vrednosti predmeta za poizvedbo

en: attribute value pairs which match items to clear
sl_SI: atribut para vrednosti skladnih s predmeti za počiščenje

en: collection in which to lock
sl_SI: zbirka, v kateri naj bodo zaklenjeni predmeti

en: return all results, instead of just first one
sl_SI: izpiši vse rezultate, ne le prvega

en: unlock item results if necessary
sl_SI: po potrebi odkleni rezultate predmeta
