libsecret master - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
sr: Примљена је неисправна тајна из складишта тајни

en: Default keyring
sr: Основни привезак кључева

en: Couldn’t communicate with the secret storage
sr: Не могу да комуницирам са складиштем тајни

en: the label for the new stored item
sr: натпис за нову ускладиштену ставку

en: the collection in which to place the stored item
sr: збирка у којој ће бити стављена ускладиштена ставка

en: attribute value pairs of item to lookup
sr: парови вредности особина ставке за тражење

en: attribute value pairs which match items to clear
sr: парови вредности особина који одговарају ставкама за чишћење

en: collection in which to lock
sr: збирка у којој треба закључати

en: return all results, instead of just first one
sr: даје све резултате, уместо само првог

en: unlock item results if necessary
sr: откључава резултате ставке ако је неопходно
