libsecret master - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
sv: Mottog en ogiltig hemlighet från hemlighetsförrådet

en: Default keyring
sv: Standardnyckelring

en: Couldn’t communicate with the secret storage
sv: Kunde inte kommunicera med hemlighetsförrådet

en: the label for the new stored item
sv: etiketten för det nya lagrade objektet

en: the collection in which to place the stored item
sv: samlingen i vilken det lagrade objektet ska placeras

en: attribute value pairs of item to lookup
sv: attribut/värde-par av objekt att slå upp

en: attribute value pairs which match items to clear
sv: attribut/värde-par vilka matchar objekt att rensa

en: collection in which to lock
sv: samlingen i vilken låsning ska ske

en: return all results, instead of just first one
sv: returnera alla resultat, i stället för bara det första

en: unlock item results if necessary
sv: lås upp objektresultat om nödvändigt
