libsecret master - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
uk: Одержано неправильний таємний ключ зі сховища

en: Default keyring
uk: Типова в'язка ключів

en: Couldn’t communicate with the secret storage
uk: Не вдалося зв'язатися зі сховищем таємних ключів

en: the label for the new stored item
uk: мітка для новозбереженого об'єкта

en: the collection in which to place the stored item
uk: збірка, в яку поміщається збережений об'єкт

en: attribute value pairs of item to lookup
uk: значення пари атрибутів об'єкта для пошуку

en: attribute value pairs which match items to clear
uk: значення пари атрибутів, що збігаються з об'єктами для очищення

en: collection in which to lock
uk: збірка для блокування

en: return all results, instead of just first one
uk: виводити усі результати, а не лише перший

en: unlock item results if necessary
uk: розблоковувати результати об'єктів за потреби
