libsecret master - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
hu: Érvénytelen titok fogadva a titoktárból

en: Default keyring
hu: Alapértelmezett kulcstartó

en: Couldn’t communicate with the secret storage
hu: Nem lehet kommunikálni a titoktárral

en: the label for the new stored item
hu: az új tárolt elem címkéje

en: the collection in which to place the stored item
hu: a gyűjtemény, amelybe a tárolt elem elhelyezésre került

en: attribute value pairs of item to lookup
hu: a keresendő elem attribútum érték párjai

en: attribute value pairs which match items to clear
hu: attribútum érték párok, amelyek illeszkednek a törlendő elemekre

en: collection in which to lock
hu: a gyűjtemény, amelyben zárolni kell

en: return all results, instead of just first one
hu: minden eredmény visszaadása csak az első helyett

en: unlock item results if necessary
hu: elem eredmények feloldása, ha szükséges
