libsecret master - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
ro: S-a primit un secret nevalid de la depozitul de secrete

en: Default keyring
ro: Inel de chei implicit

en: Couldn’t communicate with the secret storage
ro: Nu s-a putut comunica cu depozitul de secrete

en: the label for the new stored item
ro: eticheta pentru noul element stocat

en: the collection in which to place the stored item
ro: colecția în care să fie plasat noul element

en: attribute value pairs of item to lookup
ro: perechi atribut-valoare ale elementelor de căutat

en: attribute value pairs which match items to clear
ro: perechi atribut-valoare care se potrivesc elementelor de curățat

en: collection in which to lock
ro: colecția în care să se blocheze

en: return all results, instead of just first one
ro: returnează toate rezultatele, în loc de doar primul

en: unlock item results if necessary
ro: deblochează rezultatele elementelor dacă este necesar
