libshumate main - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
da: Vis fejlsøgningsoverlejring

en: Show Tile Bounds
da: Vis flisegrænser

en: Show Collision Boxes
da: Vis kollisionskasser

en: Zoom In
da: Forstør

en: Zoom Out
da: Formindsk
