libshumate main - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Zoom In
be: Павялічыць

en: Zoom Out
be: Паменшыць

note: m is the unit for meters
en: %d m
be: %d м

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
be: %d км

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
be: %d ф.

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
be: %d міл.
