libshumate main - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

note: m is the unit for meters
en: %d m
cs: %d m

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
cs: %d km

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
cs: %d ft

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
cs: %d mi
