libshumate main - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Zoom In
id: Perbesar

en: Zoom Out
id: Perkecil

note: m is the unit for meters
en: %d m
id: %d m

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
id: %d km

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
id: %d kaki

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
id: %d mil
