libshumate main - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Zoom In
pa: ਜ਼ੂਮ ਇਨ

en: Zoom Out
pa: ਜ਼ੂਮ ਆਉਟ

note: m is the unit for meters
en: %d m
pa: %d ਮੀ

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
pa: %d ਕਿ.ਮੀ.

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
pa: %d ਫ਼ੁੱਟ

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
pa: %d ਮੀਲ
