libshumate main - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Show Debug Overlay
ru: Показать наложение отладки

en: Show Tile Bounds
ru: Показать границы плитки

en: Show Collision Boxes
ru: Показать поля пересечений

en: Zoom In
ru: Увеличить

en: Zoom Out
ru: Уменьшить

note: m is the unit for meters
en: %d m
ru: %d м

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
ru: %d км

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
ru: %d фт

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
ru: %d ми
