libshumate main - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Show Debug Overlay
tr: Hata Ayıklama Kaplamasını Göster

en: Show Tile Bounds
tr: Döşeme Sınırlarını Göster

en: Show Collision Boxes
tr: Çakışma Kutularını Göster

en: Zoom In
tr: Yankınlaştır

en: Zoom Out
tr: Uzaklaştır

note: m is the unit for meters
en: %d m
tr: %d m

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
tr: %d km

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
tr: %d ft

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
tr: %d mi
