libshumate main - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Show Debug Overlay
uk: Показувати діагностичну накладку

en: Show Tile Bounds
uk: Показувати межі плиток

en: Show Collision Boxes
uk: Показувати панелі зіткнення

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

note: m is the unit for meters
en: %d m
uk: %d м

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
uk: %d км

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
uk: %d футів

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
uk: %d милі
