libshumate main - en to kab translation catalogue (7 entries)

en: Show Debug Overlay
kab: Sken tussda n tseɣtayt

en: Show Tile Bounds
kab: Sken tilisa n tbursatin

en: Show Collision Boxes
kab: Sken tinakatin n umberrez

en: Zoom In
kab: Semɣer

en: Zoom Out
kab: Semẓi

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
kab: %d ḍr

en: Shumate
kab: Cumat
