libshumate main - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
nl: Debugoverlay weergeven

en: Show Tile Bounds
nl: Tegelgrenzen weergeven

en: Show Collision Boxes
nl: Collision boxes weergeven

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen
