libshumate main - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
bg: Показване на информация за отстраняване на грешки

en: Show Tile Bounds
bg: Показване на границите на плочките

en: Show Collision Boxes
bg: Показване на полетата за засичане на сблъсък

en: Zoom In
bg: Увеличаване

en: Zoom Out
bg: Намаляване
