libshumate main - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
oc: Afichar la superposicion de desbugatge

en: Show Tile Bounds
oc: Afichar los limits dels teules

en: Show Collision Boxes
oc: Afichar las bóstias de collision

en: Zoom In
oc: Agrandir

en: Zoom Out
oc: Reduire
