libshumate main - en to fur translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
fur: Mostre soreposizion di debug

en: Show Tile Bounds
fur: Mostre contors de tessare

en: Show Collision Boxes
fur: Mostre ricuadris di colision

en: Zoom In
fur: Ingrandìs

en: Zoom Out
fur: Impiçulìs
