libshumate main - en to sl_SI translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
sl_SI: Pokaži podatke razhroščevanja

en: Show Tile Bounds
sl_SI: Pokaži meje ploščice

en: Show Collision Boxes
sl_SI: Pokaži polja trkov

en: Zoom In
sl_SI: Približaj

en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji
