libshumate main - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Show Debug Overlay
sv: Visa felsökningsöverdrag

en: Show Tile Bounds
sv: Visa rutkanter

en: Show Collision Boxes
sv: Visa kollisionsrutor

en: Zoom In
sv: Zooma in

en: Zoom Out
sv: Zooma ut

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
sv: %d fot

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
sv: %d miles
