libshumate main - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Show Debug Overlay
he: הצגת שכבת על לניפוי שגיאות

en: Show Tile Bounds
he: הצגת גבולות אריחים

en: Show Collision Boxes
he: הצגת תיבות סתירה

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

note: m is the unit for meters
en: %d m
he: ‏%d מטרים

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
he: ‏%d ק״מ

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
he: ‏%d רגל

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
he: ‏%d מיל
