libshumate libshumate-1-0 - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Show Debug Overlay
el: Εμφάνιση επικάλυψης αποσφαλμάτωσης

en: Show Tile Bounds
el: Εμφάνιση ορίων πλακιδίων

en: Show Collision Boxes
el: Εμφάνιση πλαισίων σύγκρουσης

en: Zoom In
el: Μεγέθυνση

en: Zoom Out
el: Σμίκρυνση

note: m is the unit for meters
en: %d m
el: %d μ

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
el: %d χλμ
