libshumate main - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Show Debug Overlay
kk: Жөндеу қабатын көрсету

en: Show Tile Bounds
kk: Плитка шектерін көрсету

en: Show Collision Boxes
kk: Соқтығысу аймақтарын көрсету

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

note: m is the unit for meters
en: %d m
kk: %d м

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
kk: %d км

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
kk: %d фут

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
kk: %d миля
