libshumate main - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
sk: Zobraziť ladiacu vrstvu

en: Show Tile Bounds
sk: Zobraziť hranice tlaždíc

en: Show Collision Boxes
sk: Zobraziť kolízne rámčeky

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť
