libshumate main - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
ca: Mostra la superposició de depuració

en: Show Tile Bounds
ca: Mostra els límits de la graella

en: Show Collision Boxes
ca: Mostra els quadres de col·lisió

en: Zoom In
ca: Amplia

en: Zoom Out
ca: Allunya
