libshumate main - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Show Debug Overlay
hu: Hibakeresési rátét megjelenítése

en: Show Tile Bounds
hu: Csempehatárok megjelenítése

en: Show Collision Boxes
hu: Ütközési dobozok megjelenítése

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
hu: %d láb
