libshumate main - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Show Debug Overlay
sr: Прикажи надпреглед поправљања грешака

en: Show Tile Bounds
sr: Прикажи границе плоче

en: Show Collision Boxes
sr: Прикажи кутије сударања

en: Zoom In
sr: Увећај приказ

en: Zoom Out
sr: Умањи

note: m is the unit for meters
en: %d m
sr: %d м

note: km is the unit for kilometers
en: %d km
sr: %d км

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
sr: %d стопа

note: mi is the unit for miles
en: %d mi
sr: %d миља

en: Shumate
sr: Шумејт
