libshumate main - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Show Debug Overlay
eu: Erakutsi arazketako gainjartzea

en: Show Tile Bounds
eu: Erakutsi lauzen mugak

en: Show Collision Boxes
eu: Erakutsi talka-koadroak

en: Zoom In
eu: Handiagotu

en: Zoom Out
eu: Txikiagotu

note: ft is the unit for feet
en: %d ft
eu: %d oin
