libshumate main - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Show Debug Overlay
ro: Arată suprapunerea de depanare

en: Show Tile Bounds
ro: Arată conturul fragmentelor

en: Show Collision Boxes
ro: Arată cutiile de coliziune

en: Zoom In
ro: Mărește

en: Zoom Out
ro: Micșorează
