libsoup master - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
bg: Връзката прекъсна неочаквано

en: Invalid seek request
bg: Неправилна заявка за търсене

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
bg: Потокът SoupBodyInputStream не може да бъде прекъснат

en: Network stream unexpectedly closed
bg: Потокът от мрежата неочаквано прекъсна

en: Failed to completely cache the resource
bg: Ресурсът не може да бъде напълно кеширан

en: Output buffer is too small
bg: Прекалено малък изходен буфер

en: Could not parse HTTP response
bg: Отговорът от HTTP не може да бъде анализиран

en: Unrecognized HTTP response encoding
bg: Непознато кодиране на отговора от HTTP

en: Operation would block
bg: Операцията ще блокира

en: Operation was cancelled
bg: Операцията е отменена

en: Could not parse HTTP request
bg: Заявката към HTTP не може да бъде анализирана

en: No URI provided
bg: Не е даден адрес

en: Invalid '%s' URI: %s
bg: Неправилен адрес на „%s“: %s

en: Can't create a TLS server without a TLS certificate
bg: Не може да се създаде сървър с TLS без съответния сертификат

en: Could not listen on address %s, port %d:
bg: Не може да се слуша на адрес „%s“, порт %d:

en: Could not parse URI '%s'
bg: Адресът „%s“ е неправилен

en: Unsupported URI scheme '%s'
bg: Схемата на адреса не се поддържа „%s“

en: Not an HTTP URI
bg: Не е адрес за HTTP

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
bg: Сървърът не прие ръкостискането за WebSocket.

en: Can't import non-socket as SoupSocket
bg: Не може да се внесе като гнездо за soup нещо, което не е гнездо

en: Could not import existing socket:
bg: Съществуващото гнездо не може да бъде внесено:

en: Can't import unconnected socket
bg: Гнездо, което не е свързано, не може да се внесе

en: WebSocket handshake expected
bg: Очаква се ръкостискане за WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
bg: Неподдържана версия на WebSocket

en: Invalid WebSocket key
bg: Неправилен ключ за WebSocket

en: Incorrect WebSocket "%s" header
bg: Неправилна заглавна част „%s“ за WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
bg: Неподдържан подпротокол за WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
bg: Сървърът отхвърли ръкостискането по WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
bg: Сървърът пренебрегна ръкостискането по WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
bg: Сървърът изиска неподдържан протокол

en: Server requested unsupported extension
bg: Сървърът изиска неподдържано разширение

en: Server returned incorrect "%s" key
bg: Сървърът върна неправилен ключ „%s“

en: Hostname is an IP address
bg: Името на машината е адрес по IP

en: Invalid hostname
bg: Неправилно име на машина

en: Hostname has no base domain
bg: Името на машината не съдържа домейн

en: Not enough domains
bg: Няма достатъчно домейни
