libsoup master - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
cs: Připojení bylo neočekávaně ukončeno

en: Invalid seek request
cs: Neplatný požadavek na posun

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
cs: Nelze zkrátit SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
cs: Síťový proud byl neočekávaně uzavřen

en: Failed to completely cache the resource
cs: Selhalo úplné uložení prostředku do mezipaměti

en: Name
cs: Název

en: Size
cs: Velikost

en: Date Modified
cs: Datum změny

en: Output buffer is too small
cs: Výstupní vyrovnávací paměť je příliš malá

en: Could not parse HTTP response
cs: Nelze zpracovat odpověď HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
cs: Nerozpoznáno kódování odpovědi HTTP

en: Header too big
cs: Hlavička je příliš velká

en: Operation would block
cs: Operace by blokovala

en: Operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Could not parse HTTP request
cs: Nelze zpracovat požadavek HTTP

en: No URI provided
cs: Není poskytnuta žádná adresa URI

en: Invalid “%s” URI: %s
cs: Neplatná adresa URI „%s“: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
cs: Nelze vytvořit server TLS bez certifikátu TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
cs: Nelze naslouchat na adrese %s, portu %d:

en: Could not parse URI “%s”
cs: Nelze zpracovat adresu URI „%s“

en: Unsupported URI scheme “%s”
cs: Nepodporované schéma URI „%s“

en: Not an HTTP URI
cs: Nejedná se o adresu HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
cs: Server nepřijímá vyjednávání WebSocket.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
cs: Nelze naimportovat ne-soket jako SoupSocket

en: Could not import existing socket:
cs: Nelze naimportovat stávající soket:

en: Can’t import unconnected socket
cs: Nelze naimportovat nepřipojený soket

en: Server requested unsupported extension
cs: Server požaduje nepodporované rozšíření

en: Incorrect WebSocket “%s” header
cs: Nesprávná hlavička „%s“ protokolu WebSocket

en: Server returned incorrect “%s” key
cs: Server vrátil nesprávný klíč „%s“

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
cs: Duplicitní parametr v rozšiřující hlavičce WebSocket „%s“

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
cs: Server vrátil duplicitní parametr v rozšiřující hlavičce WebSocket „%s“

en: WebSocket handshake expected
cs: Očekáváno vyjednávání WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
cs: Nepodporovaná verze protokolu WebSocket

en: Invalid WebSocket key
cs: Neplatný klíč WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
cs: Nepodporovaný podprotokol protokolu WebSocket

en: Server rejected WebSocket handshake
cs: Server odmítl vyjednávání WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
cs: Server ignoruje vyjednávání WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
cs: Server požaduje nepodporovaný protokol

en: No public-suffix list available.
cs: Není k dispozici žádný seznam veřejných přípon.

en: Invalid hostname
cs: Neplatný název počítače

en: Hostname is an IP address
cs: Název počítače je adresa IP

en: Hostname has no base domain
cs: Název počítače nemá základní doménu

en: Not enough domains
cs: Nedostatek domén
