libsoup master - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
el: Η σύνδεση τερματίστηκε απρόσμενα

en: Invalid seek request
el: Άκυρη αίτηση αναζήτησης

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
el: Αδυναμία περικοπής του SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
el: Η ροή του δικτύου έκλεισε απρόσμενα

en: Failed to completely cache the resource
el: Αποτυχία πλήρους απόκρυψης του πόρου

en: Name
el: Όνομα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Date Modified
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Output buffer is too small
el: Η ενδιάμεση μνήμη εξόδου είναι πολύ μικρή

en: Could not parse HTTP response
el: Αδυναμία ανάλυσης της απάντησης HTTP

en: Unrecognized HTTP response encoding
el: Μη αναγνωρίσιμη κωδικοποίηση απάντησης HTTP

en: Header too big
el: Η επικεφαλίδα είναι πολύ μεγάλη

en: Operation would block
el: Η λειτουργία θα μπλοκαριστεί

en: Operation was cancelled
el: Η λειτουργία ακυρώθηκε

en: Could not parse HTTP request
el: Αδυναμία ανάλυσης αιτήματος HTTP

en: No URI provided
el: Δεν έχει δοθεί URI

en: Invalid “%s” URI: %s
el: Μη έγκυρο «%s» URI: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
el: Αδύνατη η δημιουργία ενός διακομιστή TLS χωρίς πιστοποιητικό TLS

en: Could not listen on address %s, port %d:
el: Αδυναμία ακρόασης στη διεύθυνση %s, θύρα %d:

en: Could not parse URI “%s”
el: Αδυναμία ανάλυσης URI «%s»

en: Unsupported URI scheme “%s”
el: Μη υποστηριζόμενο σχήμα URI «%s»

en: Not an HTTP URI
el: Δεν είναι HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
el: Ο διακομιστής δεν αποδέχεται τη χειραψία WebSocket.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
el: Αδύνατη η εισαγωγή μιας μη υποδοχής ως SoupSocket

en: Could not import existing socket:
el: Αδυναμία εισαγωγής υπάρχουσας υποδοχής:

en: Can’t import unconnected socket
el: Αδύνατη η εισαγωγή μιας μη συνδεμένης υποδοχής

en: Server requested unsupported extension
el: Ο διακομιστής αιτήθηκε μια μη υποστηριζόμενη επέκταση

en: Incorrect WebSocket “%s” header
el: Εσφαλμένη κεφαλίδα WebSocket «%s»

en: Server returned incorrect “%s” key
el: Ο διακομιστής επέστρεψε ένα εσφαλμένο κλειδί  «%s»

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
el: Διπλότυπη παράμετρος στην κεφαλίδα επέκτασης WebSocket «%s»

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
el: Ο διακομιστής επέστρεψε μια διπλότυπη παράμετρο στην κεφαλίδα επέκτασης WebSocket «%s»

en: WebSocket handshake expected
el: Αναμένεται χειραψία WebSocket

en: Unsupported WebSocket version
el: Η έκδοση WebSocket δεν υποστηρίζεται

en: Invalid WebSocket key
el: Μη έγκυρο κλειδί κρυπτογράφησης WebSocket

en: Unsupported WebSocket subprotocol
el: Το υποπρωτόκολλο WebSocket δεν υποστηρίζεται

en: Server rejected WebSocket handshake
el: Ο διακομιστής απέρριψε την χειραψία WebSocket

en: Server ignored WebSocket handshake
el: Ο διακομιστής αγνόησε την χειραψία WebSocket

en: Server requested unsupported protocol
el: Ο διακομιστής αιτήθηκε ένα μη υποστηριζόμενο πρωτόκολλο

en: No public-suffix list available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη λίστα δημόσιων καταλήξεων.

en: Invalid hostname
el: Μη έγκυρο όνομα κεντρικού υπολογιστή

en: Hostname is an IP address
el: Το όνομα κεντρικού υπολογιστή είναι μια διεύθυνση IP

en: Hostname has no base domain
el: Το όνομα κεντρικού υπολογιστή δεν έχει βασικό τομέα

en: Not enough domains
el: Δεν υπάρχουν αρκετοί τομείς
