libsoup master - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
eu: Konexioa ustekabean amaitu da

en: Invalid seek request
eu: Bilaketa-eskaera baliogabea

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
eu: Ezin da SoupBodyInputStream trunkatu

en: Network stream unexpectedly closed
eu: Sarearen korrontea ustekabean itxi da

en: Failed to completely cache the resource
eu: Huts egin du baliabidea erabat cachean gordetzean

en: Name
eu: Izena

en: Size
eu: Tamaina

en: Date Modified
eu: Aldatze-data

en: Output buffer is too small
eu: Irteeraren bufferra txikiegia da

en: Could not parse HTTP response
eu: Ezin izan da HTTP erantzuna analizatu

en: Unrecognized HTTP response encoding
eu: HTTP erantzunaren kodeketa ezezaguna

en: Header too big
eu: Goiburu handiegia

en: Operation would block
eu: Eragiketa blokea daiteke

en: Operation was cancelled
eu: Eragiketa bertan behera utzi da

en: Could not parse HTTP request
eu: Ezin izan da HTTP eskaera analizatu

en: No URI provided
eu: Ez da URIrik eman

en: Invalid “%s” URI: %s
eu: Baliogabeko “%s“ URIa: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
eu: Ezin da TLS zerbitzaria sortu TLS ziurtagirik gabe

en: Could not listen on address %s, port %d:
eu: Ezin izan da '%s:%d' helbidean entzun:

en: Could not parse URI “%s”
eu: Ezin izan da “%s“ URIa analizatu

en: Unsupported URI scheme “%s”
eu: Onartu gabeko “%s“ URI eskema

en: Not an HTTP URI
eu: Ez da HTTP URIa

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
eu: Zerbitzariak ez du WebSocket diosala onartu

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
eu: Ezin da SoupSocket bezalako ez-socketa inportatu

en: Could not import existing socket:
eu: Ezin izan da dagoen socket-a inportatu:

en: Can’t import unconnected socket
eu: Ezin da deskonektatutako socket-a inportatu

en: Server requested unsupported extension
eu: Zerbitzariak onartu gabeko hedapena eskatu du

en: Incorrect WebSocket “%s” header
eu: WebSocket-aren okerreko “%s“ goiburua

en: Server returned incorrect “%s” key
eu: Zerbitzariak okerreko “%s“ gakoa itzuli du

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
eu: Parametro bikoiztua “%s” WebSocket hedapenaren goiburuan

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
eu: Zerbitzariak parametro bikoiztua itzuli du “%s” WebSocket hedapenaren goiburuan

en: WebSocket handshake expected
eu: WebSocket diosala espero zen

en: Unsupported WebSocket version
eu: Onartu gabeko WebSocket bertsioa

en: Invalid WebSocket key
eu: Baliogabeko WebSocket gakoa

en: Unsupported WebSocket subprotocol
eu: Onartu gabeko WebSocket azpi-protokoloa

en: Server rejected WebSocket handshake
eu: Zerbitzariak ukatu egin du WebSocket diosala

en: Server ignored WebSocket handshake
eu: Zerbitzariak ez ikusi egin dio WebSocket diosalari

en: Server requested unsupported protocol
eu: Zerbitzariak onartu gabeko protokoloa eskatu du

en: No public-suffix list available.
eu: Ez dago atzizki publikoen zerrendarik erabilgarri.

en: Invalid hostname
eu: Ostalari-izen baliogabea

en: Hostname is an IP address
eu: Ostalari-izena IP helbide bat da

en: Hostname has no base domain
eu: Ostalari-izenak ez dauka oinarrizko domeinurik

en: Not enough domains
eu: Ez dago nahikoa domeinurik
