libsoup master - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
fi: Yhteys päättyi odottamatta

en: Name
fi: Nimi

en: Size
fi: Koko

en: Date Modified
fi: Muokkauspäivä

en: Could not parse HTTP response
fi: HTTP-vastausta ei voitu jäsentää

en: Unrecognized HTTP response encoding
fi: Tunnistamaton HTTP-vastauksen merkistö

en: Header too big
fi: Otsake on liian suuri

en: Operation was cancelled
fi: Toimenpide peruttiin

en: Could not parse HTTP request
fi: HTTP-pyyntöä ei voitu jäsentää

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
fi: TLS-palvelinta ei voi luoda ilman TLS-varmennetta

en: Could not listen on address %s, port %d:
fi: Ei voitu kuunnella osoitteessa %s, portissa %d:

en: Could not parse URI “%s”
fi: URI:a “%s” ei voitu jäsentää

en: Unsupported URI scheme “%s”
fi: Ei-tuettu URI-skeema “%s”

en: Not an HTTP URI
fi: Ei HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
fi: Palvelin ei hyväksynyt WebSocket-kättelyä.

en: Server requested unsupported extension
fi: Palvelin pyysi ei-tuettua laajennusta

en: Incorrect WebSocket “%s” header
fi: Virheellinen WebSocket “%s” -otsake

en: Server returned incorrect “%s” key
fi: Palvelin palautti virheellisen “%s”-avaimen

en: Unsupported WebSocket version
fi: Ei-tuettu WebSocket-versio

en: Invalid WebSocket key
fi: Virheellinen WebSocket-avain

en: Unsupported WebSocket subprotocol
fi: Ei-tuettu WebSocket-aliprotokolla

en: Server rejected WebSocket handshake
fi: Palvelin hylkäsi WebSocket-kättelyn

en: Server ignored WebSocket handshake
fi: Palvelin jätti huomiotta WebSocket-kättelyn

en: Server requested unsupported protocol
fi: Palvelin pyysi ei-tuettua protokollaa

en: Hostname is an IP address
fi: Konenimi on IP-osoite
