libsoup master - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
lt: Ryšys netikėtai nutrūko

en: Invalid seek request
lt: Netinkama paieškos užklausa

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
lt: Negalima trumpinti SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
lt: Tinklo srautas netikėtai užsivėrė

en: Failed to completely cache the resource
lt: Nepavyko visiškai patalpinti resurso į podėlį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Output buffer is too small
lt: Išvesties buferis yra per mažas

en: Could not parse HTTP response
lt: Nepavyko perskaityti URI „%s“Nepavyko perskaityti HTTP atsako

en: Unrecognized HTTP response encoding
lt: Neatpažinta HTTP atsako koduotė

en: Header too big
lt: Antraštė yra per didelė

en: Operation would block
lt: Veiksmas blokuosis

en: Operation was cancelled
lt: Veiksmas buvo nutrauktas

en: Could not parse HTTP request
lt: Nepavyko perskaityti HTTP užklausos

en: No URI provided
lt: Nepateiktas URI

en: Invalid “%s” URI: %s
lt: Netinkamas „%s“ URI: %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
lt: Negalima sukurti TLS serverio be TLS liudijimo

en: Could not listen on address %s, port %d:
lt: Nepavyksta klausytis adreso %s, prievadu %d:

en: Could not parse URI “%s”
lt: Nepavyko išanalizuoti URI „%s“

en: Unsupported URI scheme “%s”
lt: Nepalaikoma URI schema „%s“

en: Not an HTTP URI
lt: Ne HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
lt: Serveris nepriėmė WebSocket rankos paspaudimo.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
lt: Negalima importuoti ne lizdo kaip SoupSocket

en: Could not import existing socket:
lt: Nepavyko importuoti esamo lizdo:

en: Can’t import unconnected socket
lt: Negalima importuoti neprijungto lizdo

en: Server requested unsupported extension
lt: Serveris paprašė nepalaikomo plėtinio

en: Incorrect WebSocket “%s” header
lt: Neteisinga WebSocket „%s“ antraštė

en: Server returned incorrect “%s” key
lt: Serveris grąžino neteisingą „%s“ raktą

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
lt: Dubliuotas parametras „%s“ WebSocket plėtinio antraštėje

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
lt: Serveris grąžino dubliuotą parametrą „%s“ WebSocket plėtinio antraštėje

en: WebSocket handshake expected
lt: Tikėtasi WebSocket rankos paspaudimo

en: Unsupported WebSocket version
lt: Nepalaikoma WebSocket versija

en: Invalid WebSocket key
lt: Netinkamas WebSocket raktas

en: Unsupported WebSocket subprotocol
lt: Nepalaikomas WebSocket paprotokolis

en: Server rejected WebSocket handshake
lt: Serveris atmetė WebSocket rankos paspaudimą

en: Server ignored WebSocket handshake
lt: Serveris nepaisė WebSocket rankos paspaudimo

en: Server requested unsupported protocol
lt: Serveris paprašė nepalaikomo protokolo

en: No public-suffix list available.
lt: Nėra prieinamas viešų galūnių sąrašas.

en: Invalid hostname
lt: Netinkamas serverio vardas

en: Hostname is an IP address
lt: Serverio vardas arba IP adresas

en: Hostname has no base domain
lt: Serverio vardas neturi bazinio domeno

en: Not enough domains
lt: Nepakanka domenų
