libsoup master - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
lv: Savienojums tika negaidīti pārtraukts

en: Invalid seek request
lv: Nederīgs meklēšanas pieprasījums

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
lv: Nevar apraut SoupBodyInputStream

en: Network stream unexpectedly closed
lv: Tīkla straume negaidīti aizvērās

en: Failed to completely cache the resource
lv: Neizdevās resursu pilnībā noglabāt kešatmiņā

en: Name
lv: Nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: Date Modified
lv: Izmaiņu datums

en: Output buffer is too small
lv: Izvades buferis ir pārāk mazs

en: Could not parse HTTP response
lv: Nevarēja parsēt HTTP atbildi

en: Unrecognized HTTP response encoding
lv: Neatpazīts HTTP atbildes kodējums

en: Header too big
lv: Galvene ir pārāk liela

en: Operation would block
lv: Darbība bloķētu

en: Operation was cancelled
lv: Darbība tika atcelta

en: Could not parse HTTP request
lv: Nevarēja parsēt HTTP pieprasījumu

en: No URI provided
lv: Nav sniegts URI

en: Invalid “%s” URI: %s
lv: Nederīgs “%s” URI — %s

en: Can’t create a TLS server without a TLS certificate
lv: Bez TLS sertifikāta nevar izveidot TLS serveri

en: Could not listen on address %s, port %d:
lv: Nevarēja sākt klausīties adresi %s, portu %d:

en: Could not parse URI “%s”
lv: Nevarēja parsēt URI “%s”

en: Unsupported URI scheme “%s”
lv: Neatbalstīta URI shēma “%s”

en: Not an HTTP URI
lv: Nav HTTP URI

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
lv: Serveris nepieņēma WebSocket rokasspiedienu.

en: Can’t import non-socket as SoupSocket
lv: Nevar importēt ne-ligzdu kā SoupSocket

en: Could not import existing socket:
lv: Nevarēja importēt esošu ligzdu:

en: Can’t import unconnected socket
lv: Nevar importēt nesavienotu ligzdu

en: Server requested unsupported extension
lv: Serveris pieprasīja neatbalstītu paplašinājumu

en: Incorrect WebSocket “%s” header
lv: Nederīga WebSocket “%s” galvene

en: Server returned incorrect “%s” key
lv: Serveris atgrieza nederīgu “%s” atslēgu

en: Duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
lv: Dublēti parametri “%s” WebSocket paplašinājumu galvenē

en: Server returned a duplicated parameter in “%s” WebSocket extension header
lv: Serveris atgrieza dublētu parametru “%s” WebSocket paplašinājumu galvenē

en: WebSocket handshake expected
lv: WebSocket rokasspiedienam beidzās termiņš

en: Unsupported WebSocket version
lv: Neatbalstīta WebSocket versija

en: Invalid WebSocket key
lv: Nederīga WebSocket atslēga

en: Unsupported WebSocket subprotocol
lv: Neatbalstīts WebSocket apakšprotokols

en: Server rejected WebSocket handshake
lv: Serveris noraidīja WebSocket rokasspiedienu

en: Server ignored WebSocket handshake
lv: Serveris ignorēja WebSocket rokasspiedienu

en: Server requested unsupported protocol
lv: Serveris pieprasīja neatbalstītu protokolu

en: No public-suffix list available.
lv: Nav pieejams public-suffix saraksts.

en: Invalid hostname
lv: Nederīgs datora nosaukums

en: Hostname is an IP address
lv: Datora nosaukums ir IP adrese

en: Hostname has no base domain
lv: Datora nosaukumam nav bāzes domēna

en: Not enough domains
lv: Nepietiekami daudz domēnu
